Kayseri - Hüma Tüp Bebek Merkezi
×
TR
EN
RU
AR
Tüp Bebek Merkezi - Kayseri
Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi;  Kayseri'nin ilk Kadın Sağlığı Merkezi ve Anadolu'nun İlk Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olup, infetilite tedavisi ve tüp bebek yoluyla çocuk sahibi olmak isteyen anne ve baba adaylarına kapılarını açarak Hüma Tüp Bebek Merkezini siz değerli hastalarımızın hizmetine sunuyor...


Hüma Tüp Bebek Merkezi olarak her biri konusunda deneyimli uzman hekimleri, donanımlı ve günümüz teknolojisinin imkanlarıyla donatılmış Embriyoloji ve Androloji Laboratuvarlarıyla, hasta memnuniyeti odaklı ve güler yüzlü ekibiyle sizi merkezimize bekliyor, sizinle aynı dili konuşuyor ve beklentilerinizi gerçeğe dönüştürebilmek için tedavinize birlikte başlamayı arzuluyoruz.

Hüma Tüp Bebek Merkezi tedavi süreciniz boyunca hekim-hasta İlişkisinin öneminin bilinciyle, sizleri tedavinizin her aşamasında bilgilendirirken hasta memnuniyetini ön planda tutan Hüma Tüp Bebek Merkezi şehir dışından gelen hastalarımıza konforla konaklayabilecek mekanlar için farklı seçeneklerle de yardımcı olmaktadır.
Her kadın anneliği tatmak ister. Dünyanıza dahil olacak o küçücük nefes için, yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek için çalışıyoruz. Hüma Tüp Bebek Merkezi olarak infertilite sorunlarınızın farkındalığıyla tedavinizin ilk adımından doğumunuza kadar ki bu süreçte sizinle olmayı planlıyoruz. Biz, 'Hayalinizi Hayatınıza Katalım' sloganıyla yola çıkarken sizi sağlıklı bireylerle yuvanızda buluşturmayı hedefliyor, merkezimizde kendinizi güvende ve huzurlu hissedeceğinize inanıyoruz. Sahip olduğumuz bilgi birikimiyle dünya standartlarını yakalamaya çalışan bir prensiple sizlere yüksek kalitede Hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz
Logo
E-BÜLTENE KAYIT OLUN
KAYIT OL !
Web sitemizde yer alan bilgiler Hüma Tüp Bebek tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Web Tasarım_Medyatör